[title]

12 فروردین

جشن روز جمهوری اسلامی ایران در سالن همایش های سازمان برگذار می شود.

18 فروردین

سمینار بهداشت و سلامت به مناسبت روز جهانی سلامت در سالن همایش های سازمان

2 اردیبهشت

سمینار بهداشت و سلامت به مناسبت روز جهانی سلامت

18 خرداد

سمینار بهداشت و سلامت به مناسبت روز جهانی سلامت در سالن همایش های سازمان

[date]

[title]


شرکت آروکو شما را کمک می نماید تا امکان زندگی درکشور آلمان را از طریق یکی از روشهای تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری بدست آورید.

تحصیل در آلمان:
در سالهای اخیر تعداد دانشجویان خارجی در آلمان رشد قابل توجهی داشته است. در دانشگاه‌های آلمان در حال حاضر حدود دو میلیون دانشجو مشغول به تحصیل هستند. آلمان پس از آمریکا و انگلیس سومین کشور دنیاست که بیشترین دانشجوی خارجی را دارد. هزینه تحصیل در دانشگاههای آلمان رایگان می باشد.

برای ادامه تحصیل در آلمان می بایست به شرایط زیر توجه نمود:
مقطع تحصیلی لیسانس: آن دسته از متقاضیان که تنها مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی دارند، بایستی در آزمون سراسری دانشگاه های دولتی، در مقطع لیسانس پذیرفته شوند. در این مورد،  دانشگاه های غیرانتفاعی، پیام نور و جامع علمی-کاربردی بشرط اینکه از طریق کنکور سراسری فرد دانشجو شده باشد، مورد قبول قرار می گیرد. قبولی در دوره های کاردانی مورد تایید نیست. این گروه از متقاضیان بشرطیکه حداقل دو ترم در دانشگاه تحصیل کرده باشند می توانند برای اخذ پذیرش در مقطع لیسانس اقدام کنند در غیراینصورت می بایست برای دریافت پذیرش دانشگاهی از طریق کالج اقدام نمایند.
مقطع تحصیلی فوق لیسانس: متقاضیانی که در ایران در دانشگاه تحصیل کرده اند و مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس دارند، چه در دانشگاه های سراسری، از جمله غیرانتفاعی و پیام نور (غیر از فراگیر و موسسات آموزش عالی) و چه در دانشگاه آزاد تحصیل کرده باشند، می توانند برای پذیرش مستقیم از دانشگاه های آلمان، در رشته دانشگاهی خود یا رشته های مشابه دیگر، در مقطع فوق لیسانس اقدام کنند. متقاضیانی که قصد تحصیل در رشته های غیرمرتبط و متفاوت با رشته تحصیلی شان در ایران را دارند، بایستی از ترم اول و در دوره لیسانس شروع به تحصیل کنند.
مقطع تحصیلی دکترای غیر پزشکی: متقاضیان تحصیل در مقطع دکترا می بایست از پشتوانه تحصیلی و علمی مناسبی برخوردار باشند، به عبارتی فارغ التحصیلی از یک دانشگاه معتبر ترجیحا سراسری با معدل خوب و داشتن مقالات بین المللی از شروط لازم برای اخذ پذیرش در این مقطع می باشد.
تحصیل در مقطع تخصص پزشکی:آن دسته از پزشکان عمومی که از یک دانشگاه معتبر با معدل خوب فارغ التحصیل شده اند و مدرک زبان آلمانی را نیز دارند می توانند از یکی از کلینک های تخصصی آلمان اقدام به اخذ پذیرش نمایند تا هم در مقطع تخصص تحصیل نموده و همزمان کار نمایند.

 

توجه داشته باشید که فراهم آوردن مقدمات و مدارک، گرفتن وقت مصاحبه از سفارت، انتظار دریافت جواب پذیرش و ویزا هر کدام زمان بر هستند بنابراین می بایست با برنامه ریزی دقیق به موقع اقدام نمایید.

 

اقامت کاری کشور آلمان:
آلمان با توجه به سیاست کلی اتحادیه اروپا از سال 2014 قانون مربوط به بلوکارت (Blue Card) را اجرایی نموده است که در واقع یک اقامت کاری می باشد. به واسطه این قانون شرایط کار و اقامت برای افراد با ملیتهای غیر آلمانی تسهیل شده است. افرادی که بواسطه قانون بلوکارت به کشور آلمان مهاجرت می کنند علاوه بر حق پیدا کردن شغل، امکان اخذ اقامت عادی آلمان را نیز دارا می باشند.


افراد متخصص قادر خواهند بود تا با دریافت ویزای شش ماه بلوکارت و بعد از حضور در آۀمان، نسبت به پیدا کردن فرصت شغلی مناسب همراه با حقوق و مزایای عالی جهت اخذ اقامت دایم کشور آلمان اقدام نمایند.

 

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان:
کشور آلمان یکی از قدرتهای اقتصادی جهان و کشوری مناسب برای سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار شخصی می باشد. کارآفرینان و علاقه مندان به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان می توانند از خدمات این شرکت بهره گرفته و در زمان مورد نظر و با یک فرمت حقوقی مناسب نسبت به ثبت شرکت خود در آلمان اقدام نموده و با راه اندازی فعالیت خود اقامت کشور آلمان را بدست آورند.

به عبارتی دیگر ما می توانیم:
به شما کمک نماییم تا طرح توجیه فعالیت اقتصادی خود را تهیه نمایید.
با آمده شدن مدارک، شرکت شما را تحت نام دلخواه شما در کشور آلمان به ثبت برسانیم.
حساب بانکی را برای شما در یکی از بانکهای کشور آلمان افتتاح نماییم.
در انجام کارهای پس از تاسیس شرکت بخصوص انجام امور اداری و مالیاتی به شما مشاوره دهیم.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط لطفا از راههای ارتباطی این وب سایت استفاده نموده و با ما تماس حاصل نمایید.